Usługi

Aktualności, Opinie, O mnie, Usługi

Usługi – Moja oferta

Krótkoterminowe lub długoterminowe usługi terapeutyczne dla osób dorosłych i młodzieży

Dodatkowe rejony, którymi się zajmuję

W dzisiejszym skomplikowanym świecie, gdzie tempo życia jest nieustannie na wysokich obrotach i każda chwila niesie ze sobą nowe wyzwania, wielu ludzi czuje się przytłoczonych. Obok nadużywania substancji, problemów adopcyjnych czy trudności w radzeniu sobie z gniewem, pojawiają się także inne, często niewidoczne dla innych, bariery psychiczne i emocjonalne. Jako osoba, która zdecydowała się pomagać innym, pragnę być dla Ciebie wsparciem. Zdaję sobie sprawę, jak skomplikowane mogą być te wyzwania, a zaburzenia lękowe, które mogą wyniknąć z takich sytuacji, dodatkowo utrudniają radzenie sobie z życiem codziennym, żałobą czy zastraszaniem.

Dla tych, którzy stoją w obliczu walki z nowotworem, przemierzają ścieżkę zdrowienia po traumie lub po prostu potrzebują kierunku w swoim życiu zawodowym, moje drzwi są dla Was zawsze otwarte. Wiem, jak boli wspomnienie trudnych chwil z dzieciństwa czy uczucie współuzależnienia od kogoś bliskiego. W czasach, gdy kultura i integracja odgrywają kluczową rolę, pragnę być wsparciem, zwłaszcza gdy stajesz twarzą w twarz z trudnościami takimi jak demencja lub depresja bliskiej osoby.

Wierzę głęboko w potrzebę wsparcia dla osób niepełnosprawnych, w przeciwdziałaniu dyskryminacji i promowaniu idei różnorodności oraz akceptacji. Jeżeli borykasz się z problemami wynikającymi z emigracji, przeżywasz kryzys w relacjach rodzinnych, zmagałeś się z zaburzeniami odżywiania czy czujesz się przytłoczony problemami związanymi z niepłodnością, jestem tu, by Ci pomóc.

Znam wartość umiejętności życiowych, które umożliwiają nam funkcjonowanie w społeczeństwie. Pomogę Ci przełamać uczucie samotności, odzyskać pewność siebie i uwierzyć w siebie na nowo. Oferuję też wsparcie dla kobiet w kluczowych momentach ich życia, takich jak menopauza, a także dbam o dobrostan seniorów, którzy zasługują na pełne zaangażowanie i troskę.

Jeżeli poszukujesz wsparcia duchowego, chcesz zrozumieć siebie lepiej lub potrzebujesz pomocy w leczeniu zespołu stresu pourazowego, chętnie Ci w tym pomogę. W tym skomplikowanym świecie, pragnę być dla Ciebie osobą której możesz zaufać, która bez krytyki i oceniania zawsze będzie po twojej stronie.

Kontakt

Bądź ze mną w kontakcie

Jeśli Ty jesteś w momencie swojego zycia, kiedy nie dajesz rady i potrzebujesz wsparcia. Skontaktuj sie ze mna!