O mnie

Aktualności, Opinie, O mnie, Usługi

Moim mottem jest

"Pomaganie ludziom żyć, a nie istnieć" - RCOT (2021)

Jestem doświadczoną psychoterapeutką integracyjną, posiadającą szerokie kwalifikacje, które umożliwiają mi wykorzystanie różnych metod terapeutycznych, dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Z wieloletnim doświadczeniem jako pielęgniarka onkologiczna oraz jako psychoterapeuta, specjalizuję się we wspieraniu osób zmagających się z chorobą nowotworową na każdym jej etapie oraz w pomocy osobom towarzyszącym choremu w procesie zdrowienia.

Jednym z głównych atutów mojej oferty jest możliwość skorzystania z sesji online, co pozwala na terapię w zaciszu własnego domu. Nie ma potrzeby specjalnego dojeżdżania do gabinetu, ponieważ oferuję spotkania zdalne, aby zapewnić elastyczność i wygodę dla klientów. Dzięki temu dopasujesz terapię do Twojego stylu życia i potrzeb.

Obowiązuje 24-godzinna polityka anulowania, jeśli musisz anulować sesję. Natomiast, jeżeli anulowanie pochodzi z mojej strony, dołożę wszelkich starań, aby dostosować sesję w innym dniu / czasie.

Jestem członkiem BACP (the British Association for Counselling and Psychotherapy) oraz NCPS (The National Counselling & Psychotherapy Society) i postępuje zgodnie z ich kodeksem etycznym. Aktualnie współpracuje z NHS jako Health and Wellbeing Counsellor/Therapist oraz z VESTA Specialist Family Support.

W mojej praktyce terapeutycznej skupiam się na pracy z osobami dorosłymi, pomagając im rozwiązywać problemy na różnych etapach życia oraz wspierając ich, gdy czują, że utknęli w martwym punkcie i nie widzą wyjścia. Stwarzam dla moich klientów bezpieczne i przyjazne środowisko, gdzie mogą otworzyć się i podzielić się tym, co jest dla nich trudne, problematyczne i bolesne. Wspólnie zgłębimy różne obszary życia i pomogę Ci znaleźć rozwiązania lub sposoby radzenia sobie z trudnościami, aby podnieść jakość Twojego życia.

Jakość życia (QOL) jest definiowana przez Światową Organizację Zdrowia jako „indywidualne postrzeganie swojej pozycji życiowej w kontekście kultury i systemów wartości, w których żyją oraz w odniesieniu do ich celów, oczekiwań, standardów i obaw”.

Kwalifikacje:

  • Professional Diploma in Psychotherapeutic  Counselling Practice
  • Diploma Counselling Skills and Theory
  • Cognitive Behavioural Therapy Diploma 
  • Bachelor of Science in Cancer Care
  • Postgraduate Studies in Hospital Management /Public Health Administration 
  • Master of Management and Marketing 
  • Bachelor of Management and Marketing 
  • Certified Nurse

Kontakt

Bądź ze mną w kontakcie

Jeśli Ty jesteś w momencie swojego zycia, kiedy nie dajesz rady i potrzebujesz wsparcia. Skontaktuj sie ze mna!